Op. Dr. Niyazi Emre Turgut

Гинекология, бременност и безплодие

продължи

Op. Dr. Ниязи Емре Тургут е роден в Искендерун. След бакалавърското си образование той успешно завършва медицинското си образование в Медицинския факултет на университета в Еге и получава званието лекар.

Завършва специализацията си в Истанбулска болница за обучение и научни изследвания и става специалист по гинекология и акушерство през 2010 г.

Zorunlu hizmetini Yozgat Akdağmadeni Devlet Hastanesi’nde yapan Dr. Turgut, aynı hastanenin Başhekim yardımcılığı ve Başhekimlik görevlerini de üstlenmiştir.

İki yıllık hizmeti sonrasında kendini Üreme Sağlığı ve İnfertilite konusunda geliştirmek için İstanbul’ a dönüş yapan doktorumuz 2013 yılından bu yana hasta sayısı çok olan büyük kliniklerde kendini geliştirerek bugünlere gelmiştir.

Sayısız çiftin bebek sahibi olmasında yardımcı olmuş ve aynı zamanda birçok bilimsel yayına da imza atarak kendisine, bilim camiasına ve çiftlerin mutluluğuna katkıda bulunmuştur.

Aşılama ve Tüp bebek tedavilerinin yanı sıra jinekolojik endoskopik operasyonlar olarak bilinen Laparoskopi ve Histeroskopi operasyonlarını da başarılı bir şekilde yapmakta ve aynı zamanda çiftlerimizin gebelik takiplerini yaparak Normal veya Sezaryen doğumları da gerçekleştirmektedir.Open chat
Mesajınızı İletin